Katalog polskich firm przemysłowych...
| | Русский RU | Українська UA | polski PL | deutsch DE | english EN

AKTRU spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została zawiązana w 23 marca 2005 roku. Głównym celem jej działalności było i jest promowanie polskich przedsiębiorców, ich firm w Internecie cyrylicznym, w którym informacje o Polsce są bardzo skąpe lub w ogóle niedostępne. W ten sposób do dnia dzisiejszego dołączyło do nas prawie 2000 polskich firm, które korzystają z promocji w Internecie wschodnioeuropejskim.

Zespół naszej kadry stanowią wyspecjalizowani profesjonaliści w zakresie marketingu, prezentacji internetowych, informatycy, tłumacze języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, ukraińskiego, francuskiego, hiszpańskiego, poloniści. Wielu naszych kolegów i koleżanek to rodowici Rosjanie i Ukraińcy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rynku Wschodniego - biznesmenów, producentów, kupców i importerów z Rosji, Ukrainy, Białorusi oraz Łotwy, Litwy, Estonii i innych krajów WNP uruchomiliśmy w cyrylicznym Internecie w Rosji katalogi informacyjne, w których prezentujemy polskie firmy, gospodarstwa, biura i obiekty turystyczne. W ten sposób docieramy z informacją do potencjalnych partnerów naszych klientów.

W jednym z naszych trzech katalogów informacyjnych ( polturizm / polagro / polish ) możecie Państwo zaprezentować swoja firmę, gospodarstwo, biuro, obiekt turystyczny powierzając nam przygotowanie prezentacji w formie graficznej i tekstowej w językach rosyjskim, ukraińskim i polskim. Prezentację tworzymy na subdomenie rosyjskiej naszych portali, umieszczając w nich pełną informację o firmie w trzech językach (tłumaczeń dokonujemy we własnym zakresie) z powierzonych lub wskazanych materiałów. Do prezentacji dołączamy zdjęcia, animacje, a także krótkie filmy. W efekcie otrzymujemy samodzielną, w pełni funkcjonalną stronę www, opublikowaną na serwerze rosyjskim (co jest bardzo istotne). Wszystkie prace nad projektem wykonuje zespół polsko-rosyjsko-ukraińskich specjalistów.

W przypadku zainteresowania ofertą promocji w Internecie zachodnioeuropejskim, sposób działania jest identyczny jak w przypadku wersji wschodniej. Taką prezentację także tłumaczymy na 2 języki obce (domyślnie: angielski i niemiecki) lub dowolny inny język z grupy języków podstawowych (francuski, włoski, hiszpański). W przypadku chęci skorzystania z języka spoza grupy języków popularnych, także istnieje taka możliwość (wiąże się to z dopłatą, szczegóły w ofercie na stronie www.aktru.pl ).

Prezentowane przez nas informacje

mają charakter komercyjny i przeznaczone są dla firm i przedsiębiorstw. Adresatami wykonywanych przez nas prezentacji, które reklamują polskie firmy są głównie przedsiębiorcy Federacji Rosyjskiej, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Azerbejdżanu, Gruzji, Armenii, a także Państw UE: Belgii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemiec, Włoch, Danii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Finlandii, Szwecji, Czech, Cypru, Estonii, Litwy, Łotwy, Malty, Polski, Słowacji, Słowenii, Węgier, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji i innych państw, w których zapotrzebowanie na polskie towary i produkty z roku na rok rośnie. Prowadząc reklamę firm polskich w Rosji mamy na celu umożliwienie eksportu polskich towarów do WNP.

Szukasz Klientów ze Wschodu?

W naszym katalogu możesz szybko i łatwo dotrzeć do setek tysięcy odbiorców z Europy Wschodniej. Pokaż się z jak najlepszej strony!

Potrzebujesz polskich produktów/usług?

Nasz katalog to niezliczona baza polskich firm, oferujących produkty o najwyższej jakości i świadczących usługi na najwyższym poziomie.

Top.Mail.Ru