Katalog polskich firm przemysłowych...
| | Русский RU | Українська UA | polski PL | deutsch DE | english EN

businesscompanies

Serdecznie witamy na naszym portalu informacji biznesowej, gdzie znajdą Państwo katalog polskich firm.

Zapraszamy do korzystania ze zgromadzonych danych o przedsiębiorcach i firmach w Polsce. Nasz portal daje Państwu możliwość znalezienia dla siebie ciekawych ofert gospodarczych i ma na celu przyczynić się do nawiązania współpracy w zakresie wymiany handlowej na tle krajowym, jak i międzynarodowym.

Główne działy naszych prezentacji internetowych obejmują takie kategorie jak: dom i ogród, biuro, artykuły codziennego użytku, produkty spożywcze, przemysłowe, budownictwo, remont, maszyny i urządzenia, motoryzacja, transport, medycyna, handel, usługi, wyroby ekskluzywne, turystyka oraz rolnictwo.

Prezentowane przez nas informacje mają charakter komercyjny i przeznaczone są dla firm i przedsiębiorstw. Adresatami wykonywanych przez nas prezentacji, które reklamują polskie firmy są głównie przedsiębiorcy Federacji Rosyjskiej, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Azerbejdżanu, Gruzji, Armenii, a także Państw UE: Belgii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemiec, Włoch, Danii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Finlandii, Szwecji, Czech, Cypru, Estonii, Litwy, Łotwy, Malty, Polski, Słowacji, Słowenii, Węgier, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji i innych państw, w których zapotrzebowanie na polskie towary i produkty z roku na rok rośnie. Prowadząc reklamę firm polskich w Rosji mamy na celu umożliwienie eksportu polskich towarów do WNP.

Nasza oferta jako jedyna gwarantuje wysokie pozycje prezentacji internetowych w wyszukiwarkach poprzez ich optymalizowanie (dobór oraz hierarchia słów kluczowych).

Korzyści, na jakie możecie Państwo liczyć podejmując z nami współpracę:

Wszystkie nasze prace wykonywane są w postaci samodzielnych stron internetowych, co oznacza, że jesteście Państwo samodzielną witryną, którą w łatwy sposób można znaleźć w wyszukiwarkach internetowych po wpisaniu właściwie dobranych słów kluczowych.

Prezentacje są w pełni indeksowane przez wyszukiwarki Internetowe i wyświetlane na czołowych pozycjach dla odpowiednio zastosowanych słów kluczowych (dobór słów kluczowych po konsultacji ze zleceniodawcą).

W trakcie trwania współpracy dokonujemy bezpłatnych aktualizacji projektu. Zależy nam, aby oferta skierowana do potencjalnych odbiorców z Europy Wschodniej czy Zachodniej cały czas się rozwijała i była zawsze aktualna.

Informacje o danej prezentacji dopisujemy do katalogów najpopularniejszych portali czy też innych stron internetowych prowadzących wymiany linkowe. Wymianę linkami prowadzona jest tylko z portalami, które maja bardzo wysoki Тиц i PageRank, co jest gwarancją wyższej pozycji prezentacji w wyszukiwarkach.

Zakładamy dla Państwa accounts w portalu Google, gdzie w ramach Google Analytics można w pełni śledzić ruchy odwiedzin stron prezentacji. Dzięki temu nasi Klienci samodzielnie mogą sprawdzać codziennie statystyki dotyczące swojej witryny.

W przypadku grafiki dynamicznej np. filmów prezentacje są linkowane do kont portalu youtube.com, dzięki czemu witryna uwolniona jest od ciężkich materiałów graficznych. Zastosowanie tychże materiałów wpłynie pozytywnie na atrakcyjność Państwa oferty. Tłumaczenia tekstów oraz opisy metatagów dokonywane są przez wyspecjalizowaną kadrę z Rosji, Ukrainy i Polski, co jest gwarancją poprawność tłumaczeń, właściwej składni zdań itd. Strony językowe zamieszczone w prezentacjach możecie Państwo linkować z własnymi stronami www. Zaufały nam już tysiące przedsiębiorców, zaufaj nam i Ty! Dołącz do grona naszych klientów i zrób krok naprzód we własnej firmie, rozwiń ją i rozszerz listę swoich kontaktów o nowe na tle krajowym, jak również międzynarodowym! Jak rozpocząć z nami współpracę? To proste. Odwiedź aktru.pl - prezentacje internetowe i skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci odpowiedzą na każde pytanie oraz zaproponują optymalne rozwiązanie do Twoich potrzeb odnośnie współpracy z naszą firmą. Przykłady zrealizowanych projektów prezentacji internetowych: www.abakus.businesscompanies.ru www.artshobby.businesscompanies.ru www.bosma.businesscompanies.ru www.elint.businesscompanies.ru www.kompensatory.businesscompanies.ru www.protect-vehicle.businesscompanies.ru www.risca.businesscompanies.ru www.unidelta.businesscompanies.ru www.zalchem.businesscompanies.ru

UWAGA!! Wszystkie przekazywane nam materiały tak graficzne jak i tekstowe muszą być wolne od praw autorskich osób innych i w pełni stanowić własność zleceniodawcy, w przypadku przekazania nam materiałów chronionych prawami autorskimi osób innych odpowiedzialność za ich przekazanie i wykorzystanie w prezentacji ponosi w pełni zleceniodawca..

Szukasz Klientów ze Wschodu?

W naszym katalogu możesz szybko i łatwo dotrzeć do setek tysięcy odbiorców z Europy Wschodniej. Pokaż się z jak najlepszej strony!

Potrzebujesz polskich produktów/usług?

Nasz katalog to niezliczona baza polskich firm, oferujących produkty o najwyższej jakości i świadczących usługi na najwyższym poziomie.

Polecane firmy

Robert Andrzej Burzyński
Robert Andrzej Burzyński
www.funeralne.businesscompanies.ru
FABRYKA MEBLI FORMA
FABRYKA MEBLI FORMA
www.forma.businesscompanies
Top.Mail.Ru