Katalog polskich firm przemysłowych...
| | Русский RU | Українська UA | polski PL | deutsch DE | english EN

businesscompanies

Katalog firm w Polsce. Serdecznie witamy w naszym portalu informacji biznesowej. Zapraszamy do korzystania ze zgromadzonych danych o przedsiębiorcach i firmach w Polsce. Nasz portal daje Państwu możliwość znalezienia dla siebie ciekawych ofert gospodarczych i ma na celu przyczynić się do nawiązania współpracy w zakresie wymiany handlowej. Główne działy naszych prezentacji internetowych to: dom i ogród, biuro, artykuły codziennego użytku, produkty spożywcze, przemysłowe, budownictwo, remont, maszyny i urządzenia, motoryzacja, transport, medycyna, handel, usługi, wyroby ekskluzywne, turystyka oraz rolnictwo. Prezentowane przez nas informacje mają charakter komercyjny i przeznaczone są dla firm i przedsiębiorstw. Jak do nas dołączyć? Odwiedź aktru.pl - prezentacje internetowe. Nasi konsultanci odpowiedzą na każde pytanie oraz zaproponują optymalne rozwiązanie do Państwa potrzeb. Wykonywane przez nas prezentacje reklamujące polskie firmy są głównie adresowane do przedsiębiorców Federacji Rosyjskiej, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Kazachstanu, Azerbejdżanu, Gruzji i innych państw w których zapotrzebowanie na polskie towary i produkty z roku na rok rośnie. Prowadząc reklamę firm polskich w Rosji mamy na celu umożliwienie eksportu polskich towarów do WNP.

Prezentowane przez nas informacje

mają charakter komercyjny i przeznaczone są dla firm i przedsiębiorstw. Adresatami wykonywanych przez nas prezentacji, które reklamują polskie firmy są głównie przedsiębiorcy Federacji Rosyjskiej, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Azerbejdżanu, Gruzji, Armenii, a także Państw UE: Belgii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemiec, Włoch, Danii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Finlandii, Szwecji, Czech, Cypru, Estonii, Litwy, Łotwy, Malty, Polski, Słowacji, Słowenii, Węgier, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji i innych państw, w których zapotrzebowanie na polskie towary i produkty z roku na rok rośnie. Prowadząc reklamę firm polskich w Rosji mamy na celu umożliwienie eksportu polskich towarów do WNP.

Szukasz Klientów ze Wschodu?

W naszym katalogu możesz szybko i łatwo dotrzeć do setek tysięcy odbiorców z Europy Wschodniej. Pokaż się z jak najlepszej strony!

Potrzebujesz polskich produktów/usług?

Nasz katalog to niezliczona baza polskich firm, oferujących produkty o najwyższej jakości i świadczących usługi na najwyższym poziomie.

Polecane firmy

Robert Andrzej Burzyński
Robert Andrzej Burzyński
www.funeralne.businesscompanies.ru
FABRYKA MEBLI FORMA
FABRYKA MEBLI FORMA
www.forma.businesscompanies
Top.Mail.Ru